MEDINA AS
933295680|AksjeselskapAKTIV|SKIEN
Omsetning (2024)
1.6 mill
Årsresultat
42k
Eiendeler
128k
Ansatte
-
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til MEDINA AS?
- Organisasjonsnummeret til MEDINA AS er 933295680.
- Hvor holder MEDINA AS til?
- MEDINA AS holder til i Mælagata sør 5, 3716 SKIEN.
- Hvem er daglig leder i MEDINA AS?
- Daglig leder i MEDINA AS er Abdulkader Mohammad Khaled Kreidieh.
- Hva er omsetningen til MEDINA AS?
- MEDINA AS hadde en omsetning på 1,6 millioner NOK i 2024.
- Går MEDINA AS med overskudd?
- Ja, MEDINA AS hadde et positivt årsresultat på 42 000 NOK i 2024.
- Hvor stor er MEDINA AS?
- Etter omsetning er MEDINA AS nr. 6 114 av 8 190 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
- Når ble MEDINA AS stiftet?
- MEDINA AS ble stiftet 2024.
