OPP & FRAM AS

912822729AksjeselskapAKTIVFURNES
Omsetning (2025)
0
Årsresultat
151k
Eiendeler
6.5 mill
Ansatte
0

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til OPP & FRAM AS?
Organisasjonsnummeret til OPP & FRAM AS er 912822729.
Hvor holder OPP & FRAM AS til?
OPP & FRAM AS holder til i Jessnesvegen 668, 2320 FURNES.
Går OPP & FRAM AS med overskudd?
Ja, OPP & FRAM AS hadde et positivt årsresultat på 151 000 NOK i 2025.
Hvor stor er OPP & FRAM AS?
Etter omsetning er OPP & FRAM AS nr. 4 048 av 4 526 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
Når ble OPP & FRAM AS stiftet?
OPP & FRAM AS ble stiftet 2013.

Lignende bedrifter