SØMMEN AS

923458344AksjeselskapAKTIVVINJE
Omsetning (2024)
-
Årsresultat
−491
Eiendeler
647
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til SØMMEN AS?
Organisasjonsnummeret til SØMMEN AS er 923458344.
Hvor holder SØMMEN AS til?
SØMMEN AS holder til i Vesåsvegen 298, 3890 VINJE.
Hvem er daglig leder i SØMMEN AS?
Daglig leder i SØMMEN AS er Elin Hvammen Fetveit.
Går SØMMEN AS med overskudd?
Nei, SØMMEN AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 491 NOK i 2024.
Hvor stor er SØMMEN AS?
Etter omsetning er SØMMEN AS nr. 20 507 av 20 683 selskaper i sin bransje i Norge (2019).
Når ble SØMMEN AS stiftet?
SØMMEN AS ble stiftet 2019.

Lignende bedrifter