COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 984 859 805LESJA

AASMUND KOLSTAD

AASMUND KOLSTAD er et enkeltpersonforetak registrert i LESJA med organisasjonsnummer 984859805.

Analyse av AASMUND KOLSTAD

AASMUND KOLSTAD er registrert i Enhetsregisteret 28. september 2002, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
984859805
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
28. september 2002
Stiftelsesdato
-
Næringskode
01.410
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Kyrkjevegen 71
2665 LESJA
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til AASMUND KOLSTAD?
Organisasjonsnummeret til AASMUND KOLSTAD er 984859805.
Hvor holder AASMUND KOLSTAD til?
AASMUND KOLSTAD holder til i Kyrkjevegen 71, 2665 LESJA.