ACATOS CONSULTING AS
ACATOS CONSULTING AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 995172313. Selskapet ble stiftet i 2010.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −43,8 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 43,2 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 95,3 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 8,2 %, altså 87,1 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 97,1 %
- Egenkapitalen utgjorde 97,1 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av ACATOS CONSULTING AS
I 2025 hadde ACATOS CONSULTING AS en omsetning på 2 959 120 kr, et driftsresultat på 2 820 085 kr, et årsresultat på 3 229 732 kr. Selskapets totale eiendeler var 32 598 679 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 31 665 567 kr.
Omsetningen har økt med 93 % fra 1 535 000 kr i 2016 til 2 959 120 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er ACATOS CONSULTING AS nr. 106 129 av 288 887 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 1 849 av 12 696 innen næringsgruppe 70 (tosifret NACE-kode), nr. 20 421 av 50 700 i Oslo. Det plasserer selskapet blant de 37 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 10 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2024 med 4 959 996 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 3 % av eiendelene finansiert med gjeld (933 112 kr), og egenkapitalen var 31 665 567 kr.
Selskapet ledes av Frøydis Odden som daglig leder, Frøydis Odden som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i ACATOS CONSULTING AS.
De største eierne i ACATOS CONSULTING AS er Eivind Kristofer Reiten (50 %), Frøydis Odden (50 %).
ACATOS CONSULTING AS er registrert i Enhetsregisteret 6. mars 2010, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 995172313
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 6. mars 2010
- Stiftelsesdato
- 4. januar 2010
- Næringskode
- 70.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten ACATOS CONSULTING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 2 959 120 NOK
- Driftsresultat
- 2 820 085 NOK
- Årsresultat
- 3 229 732 NOK
- Sum eiendeler
- 32 598 679 NOK
- Sum egenkapital
- 31 665 567 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 1 849 av 12 696 selskaper i næringsgruppe 70 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets medlemmer hver for seg.
- signaturFrøydis Odden
- signaturFrøydis Odden
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier ACATOS CONSULTING AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til ACATOS CONSULTING AS?
- Organisasjonsnummeret til ACATOS CONSULTING AS er 995172313.
- Hvor holder ACATOS CONSULTING AS til?
- ACATOS CONSULTING AS holder til i Hellerudveien 42B, 0672 OSLO.
- Hvem er daglig leder i ACATOS CONSULTING AS?
- Daglig leder i ACATOS CONSULTING AS er Frøydis Odden.
- Hva er omsetningen til ACATOS CONSULTING AS?
- ACATOS CONSULTING AS hadde en omsetning på 3,0 millioner NOK i 2025.
- Går ACATOS CONSULTING AS med overskudd?
- Ja, ACATOS CONSULTING AS hadde et positivt årsresultat på 3,2 millioner NOK i 2025.
- Hvor stor er ACATOS CONSULTING AS?
- Etter omsetning er ACATOS CONSULTING AS nr. 1 849 av 12 696 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble ACATOS CONSULTING AS stiftet?
- ACATOS CONSULTING AS ble stiftet 2010.
