AMUNDVEGEN EIENDOM AS
AMUNDVEGEN EIENDOM AS er et aksjeselskap registrert i KONGSVINGER med organisasjonsnummer 925821357. Selskapet ble stiftet i 2020.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- 2 518,2 %
- Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 2 515,6 prosentpoeng over medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 5,4 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 29,4 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 99 %
- Egenkapitalen utgjorde 99 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av AMUNDVEGEN EIENDOM AS
I 2025 hadde AMUNDVEGEN EIENDOM AS en omsetning på 5 066 125 kr, et driftsresultat på 275 811 kr, et årsresultat på 165 234 kr. Selskapets totale eiendeler var 656 349 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 649 886 kr.
Omsetningen har gått ned med 68 % fra 15 826 000 kr i 2022 til 5 066 125 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er AMUNDVEGEN EIENDOM AS nr. 80 557 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 12 495 av 69 934 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 245 av 771 i Kongsvinger. Det plasserer selskapet blant de 28 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 2 av 6 regnskapsår mellom 2020 og 2025. Det beste året var 2022 med 1 624 415 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 1 % av eiendelene finansiert med gjeld (6 463 kr), og egenkapitalen var 649 886 kr.
Selskapet ledes av Bjørn Haakon Pramm Platek som daglig leder, Odd Anders Repshus som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i AMUNDVEGEN EIENDOM AS.
De største eierne i AMUNDVEGEN EIENDOM AS er VARD EIENDOM AS (50 %), AR HOLDING AS (25 %), GLAMS AS (25 %).
AMUNDVEGEN EIENDOM AS er registrert i Enhetsregisteret 22. oktober 2020, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 925821357
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 22. oktober 2020
- Stiftelsesdato
- 5. oktober 2020
- Næringskode
- 68.120
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten AMUNDVEGEN EIENDOM AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 5 066 125 NOK
- Driftsresultat
- 275 811 NOK
- Årsresultat
- 165 234 NOK
- Sum eiendeler
- 656 349 NOK
- Sum egenkapital
- 649 886 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 12 495 av 69 934 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturAnders Bjerke
- signaturBjørn Haakon Pramm Platek
- signaturBjørn Haakon Pramm Platek
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier AMUNDVEGEN EIENDOM AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til AMUNDVEGEN EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret til AMUNDVEGEN EIENDOM AS er 925821357.
- Hvor holder AMUNDVEGEN EIENDOM AS til?
- AMUNDVEGEN EIENDOM AS holder til i Vestre Solørveg 7, 2213 KONGSVINGER.
- Hvem er daglig leder i AMUNDVEGEN EIENDOM AS?
- Daglig leder i AMUNDVEGEN EIENDOM AS er Bjørn Haakon Pramm Platek.
- Hva er omsetningen til AMUNDVEGEN EIENDOM AS?
- AMUNDVEGEN EIENDOM AS hadde en omsetning på 5,1 millioner NOK i 2025.
- Går AMUNDVEGEN EIENDOM AS med overskudd?
- Ja, AMUNDVEGEN EIENDOM AS hadde et positivt årsresultat på 165 234 NOK i 2025.
- Hvor stor er AMUNDVEGEN EIENDOM AS?
- Etter omsetning er AMUNDVEGEN EIENDOM AS nr. 12 495 av 69 934 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble AMUNDVEGEN EIENDOM AS stiftet?
- AMUNDVEGEN EIENDOM AS ble stiftet 2020.
