AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 912 188 035RENNEBU
ANDERS JERPSTAD
ANDERS JERPSTAD er et enkeltpersonforetak registrert i RENNEBU med organisasjonsnummer 912188035.
Analyse av ANDERS JERPSTAD
ANDERS JERPSTAD er registrert i Enhetsregisteret 9. juli 2013, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 912188035
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 9. juli 2013
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 43.120
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Sandåveien 2
7393 RENNEBU
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier ANDERS JERPSTAD?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til ANDERS JERPSTAD?
- Organisasjonsnummeret til ANDERS JERPSTAD er 912188035.
- Hvor holder ANDERS JERPSTAD til?
- ANDERS JERPSTAD holder til i Sandåveien 2, 7393 RENNEBU.
