AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 977 536 332HEREFOSS
ANDREAS THEODOR HOLM
ANDREAS THEODOR HOLM er et enkeltpersonforetak registrert i HEREFOSS med organisasjonsnummer 977536332.
Analyse av ANDREAS THEODOR HOLM
ANDREAS THEODOR HOLM er registrert i Enhetsregisteret 16. mai 1997, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 977536332
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 16. mai 1997
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 01.489
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Nesveien 270
4766 HEREFOSS
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier ANDREAS THEODOR HOLM?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til ANDREAS THEODOR HOLM?
- Organisasjonsnummeret til ANDREAS THEODOR HOLM er 977536332.
- Hvor holder ANDREAS THEODOR HOLM til?
- ANDREAS THEODOR HOLM holder til i Nesveien 270, 4766 HEREFOSS.
