AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 925 531 804GRÅLUM
ARNE STANGEBYES GATE 8 AS
Stiftet 2020
Driftsinntekter selskap 2025
549k kr
↗ 5,4 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-204k kr
Negativt resultat
Eiendeler
26.1 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 42 975 av 69 789 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for ARNE STANGEBYES GATE 8 AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2020–2025.
Omsetning
549k kr
Driftsresultat
70k kr
Årsresultat
-204k kr
Eiendeler
26.1 mill kr
Egenkapital
10.5 mill kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er ARNE STANGEBYES GATE 8 AS nr. 189 944 av 287 828 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 42 975 av 69 789 i sin bransje, nr. 1 638 av 2 428 i Sarpsborg.
Omsetningen økte 5,4 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 2,6 %.
Driftsmarginen i 2025 var 12,8 % — under bransjemedianen (34,8 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 828 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 11 796 770 NOK
- Omløpsmidler
- 14 337 639 NOK
- Sum eiendeler
- 26 134 409 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 10 489 691 NOK
- Sum egenkapital
- 10 489 691 NOK
- Langsiktig gjeld
- 15 245 000 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 399 718 NOK
- Sum gjeld
- 15 644 718 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 548 846 NOK+5% | 70 430 NOK | −204 200 NOK |
| 2024 | 520 672 NOK+6% | 59 660 NOK | −810 364 NOK |
| 2023 | 491 614 NOK-22% | 41 829 NOK | −724 554 NOK |
| 2022 | 631 270 NOK+41% | 93 NOK | −442 510 NOK |
| 2021 | 447 000 NOK | −49 000 NOK | −323 000 NOK |
| 2020 | - | −1 000 NOK | −31 000 NOK |
