COMPIDEX
ForsideVanlig søkBedrifter og personerAI-søkSpør og analyserMin side

Utforsk

EiereBransjerKommunerKonkurser
For bedrifterUtvikler og APIOm COMPIDEX
Konto og utseende
  1. Hjem
  2. Informasjon og kommunikasjon
  3. ATENDER LABS AS
AKTIVAksjeselskap·Org.nr. 936 875 432·BERGEN

ATENDER LABS AS

Stiftet 2025
Driftsinntekter 2025
-
Innsendt selskapsregnskap
Årsresultat
-71k
Negativt resultat
Eiendeler
1.0 mill
Totalkapital
Ansatte
-
OversiktØkonomiRoller2Eiere og nettverkLokasjoner1JuridiskHistorikk
Norges smarteste selskapsdata, samlet på ett sted.
AksjonærregisteretBransjerKommunerKonkurserBedriftavtaleOm
© 2026 Fremvekst
PersonvernVilkår

Juridisk informasjon for ATENDER LABS AS, inkludert registerstatus, signaturrett, prokura, kunngjøringer og navnehistorikk hentet fra Brønnøysundregistrene. Se også roller og eierskap.

Registerstatus og kontakt

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
MVA og registreringer
MVA-status: Registrert
MVA registrert: 9. februar 2026
Foretaksregisteret: Ja
Frivillighetsregisteret: Nei
Kontakt og referanser
Ikke registrert
Ikke registrert
Sekundær næringskode: Ikke registrert

Datakvalitet

BRREG hoveddata
25. juni 2026
Roller
25. juni 2026
Signatur og prokura
25. juni 2026
Finans og eierskap
13. august 2026

Offisielle kunngjøringer

  • Godkjente årsregnskap
    23. juni 2026
    Kilde
  • Nyregistrering i Foretaksregisteret
    23. desember 2025
    Kilde

Eierendringer

  • ALWAYSONLAB AS
    Ny aksjonær registrert
    2. juli 2026
    66.7%
  • Dubrave Oü
    Ny aksjonær registrert
    2. juli 2026
    33.3%

Signaturrett

Signatur

Styrets medlemmer hver for seg. Styrets leder alene. Daglig leder alene.

Signatur
Andreas Helland (DAGL)

Daglig leder

Signatur
Andreas Helland (LEDE)

Styrets leder

Signatur
Andreas Helland (STYR)

Styret i fellesskap

Prokura

Prokura

Daglig leder alene. Styrets leder alene.

Prokura
Andreas Helland (R0007)

Daglig leder eller styrets leder hver for seg