COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 983 178 820RÅDAL

ATLANTIC NOVA 218 AS

Stiftet 2001
Driftsinntekter selskap 2025
0 kr
↘ 100,0 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-1k kr
Negativt resultat
Eiendeler
48k kr
Totalkapital
Ansatte
-

ATLANTIC NOVA 218 AS er et aksjeselskap registrert i RÅDAL med organisasjonsnummer 983178820. Selskapet ble stiftet i 2001.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
−170 %
Egenkapitalen utgjorde −170 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av ATLANTIC NOVA 218 AS

I 2025 hadde ATLANTIC NOVA 218 AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 1 426 kr, et årsresultat på −1 426 kr. Selskapets totale eiendeler var 47 735 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −81 139 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 1 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2023 med 9 336 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 270 % av eiendelene finansiert med gjeld (128 874 kr), og egenkapitalen var −81 139 kr.

Selskapet ledes av Anne Christine Bråthe-Storeide som daglig leder, Caroline Storeide som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i ATLANTIC NOVA 218 AS.

De største eierne i ATLANTIC NOVA 218 AS er CALCULO AS (100 %).

ATLANTIC NOVA 218 AS er registrert i Enhetsregisteret 29. mars 2001, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
983178820
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
29. mars 2001
Stiftelsesdato
1. januar 2001
Næringskode
73.110
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Laguneveien 7
5239 RÅDAL
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten ATLANTIC NOVA 218 AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
0 NOK
Driftsresultat
−1 426 NOK
Årsresultat
−1 426 NOK
Sum eiendeler
47 735 NOK
Sum egenkapital
−81 139 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Daglig leder og styrets leder i fellesskap.
  • signatur
    Anne Christine Bråthe-Storeide
  • signatur
    Caroline Storeide
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 5. september 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier ATLANTIC NOVA 218 AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål5 svar
Hva er organisasjonsnummeret til ATLANTIC NOVA 218 AS?
Organisasjonsnummeret til ATLANTIC NOVA 218 AS er 983178820.
Hvor holder ATLANTIC NOVA 218 AS til?
ATLANTIC NOVA 218 AS holder til i Laguneveien 7, 5239 RÅDAL.
Hvem er daglig leder i ATLANTIC NOVA 218 AS?
Daglig leder i ATLANTIC NOVA 218 AS er Anne Christine Bråthe-Storeide.
Går ATLANTIC NOVA 218 AS med overskudd?
Nei, ATLANTIC NOVA 218 AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 1 426 NOK i 2025.
Når ble ATLANTIC NOVA 218 AS stiftet?
ATLANTIC NOVA 218 AS ble stiftet 2001.