AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 975 441 016LESUND
AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG
Stiftet 1996
AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG er et forening/lag/innretning registrert i LESUND med organisasjonsnummer 975441016. Selskapet ble stiftet i 1996.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 4 personer
- COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG
AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG er registrert i Enhetsregisteret 4. mars 1996.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 975441016
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 4. mars 1996
- Stiftelsesdato
- 3. mars 1996
- Næringskode
- 94.992
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
c/o Ingvar Gjerdevik, Gjerdevegen 281
6698 LESUND
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
VALLØ BÅTFORENING
TOLVSRØD
JESU KRISTI KIRKE AV SISTE DAGERS HELLIGE I NORGE
MOSS
NKRF - KONTROLL OG REVISJON I KOMMUNENE
OSLO
NORSKE REDNINGSHUNDER
SKI
FELLESFORBUNDET AVD. 851 ØSTFOLD FAGFORENING
SARPSBORG
NORSK SENTER FOR FOLKEMUSIKK OG FOLKEDANS STI
TRONDHEIM
LANGHUS KVINNE- OG FAMILIEFORBUND
LANGHUS
OPPLÆRINGSKONTORET MIDT HELGELAND OMH
MOSJØEN
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG?
- Organisasjonsnummeret til AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG er 975441016.
- Hvor holder AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG til?
- AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG holder til i c/o Ingvar Gjerdevik, Gjerdevegen 281, 6698 LESUND.
- Når ble AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG stiftet?
- AURE BONDE- OG SMÅBRUKARLAG ble stiftet 1996.
