AUTO UTDANNING AS
AUTO UTDANNING AS er et aksjeselskap registrert i SPYDEBERG med organisasjonsnummer 921732252. Selskapet ble stiftet i 2018.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −22,1 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 26,3 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 13,9 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 2,9 %, altså 11 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- −21,9 %
- Egenkapitalen utgjorde −21,9 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av AUTO UTDANNING AS
I 2025 hadde AUTO UTDANNING AS en omsetning på 2 039 645 kr, et driftsresultat på 282 895 kr, et årsresultat på 252 541 kr. Selskapets totale eiendeler var 353 091 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −77 237 kr.
Omsetningen har økt med 410 % fra 400 000 kr i 2018 til 2 039 645 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er AUTO UTDANNING AS nr. 125 851 av 288 642 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 3 004 av 6 283 innen næringsgruppe 85 (tosifret NACE-kode), nr. 871 av 1 974 i Indre Østfold. Det plasserer selskapet blant de 44 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 5 av 8 regnskapsår mellom 2018 og 2025. Det beste året var 2025 med 252 541 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 122 % av eiendelene finansiert med gjeld (430 328 kr), og egenkapitalen var −77 237 kr.
AUTO UTDANNING AS har 19 ansatte.
Selskapet ledes av Vidar André Engen som daglig leder, Lars Christian Röch-Engen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i AUTO UTDANNING AS.
De største eierne i AUTO UTDANNING AS er Vidar André Engen (100 %).
AUTO UTDANNING AS er registrert i Enhetsregisteret 15. november 2018, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 921732252
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 15. november 2018
- Stiftelsesdato
- 26. oktober 2018
- Næringskode
- 85.531
- Antall ansatte
- 19
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten AUTO UTDANNING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 2 039 645 NOK
- Driftsresultat
- 282 895 NOK
- Årsresultat
- 252 541 NOK
- Sum eiendeler
- 353 091 NOK
- Sum egenkapital
- −77 237 NOK
- Ansatte
- 19
Sammenlignet med bransjen
Nr. 3 004 av 6 283 selskaper i næringsgruppe 85 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturVidar André Engen
- signaturLars Christian Röch-Engen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier AUTO UTDANNING AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål8 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til AUTO UTDANNING AS?
- Organisasjonsnummeret til AUTO UTDANNING AS er 921732252.
- Hvor holder AUTO UTDANNING AS til?
- AUTO UTDANNING AS holder til i Elgtrekket 2, 1820 SPYDEBERG.
- Hvem er daglig leder i AUTO UTDANNING AS?
- Daglig leder i AUTO UTDANNING AS er Vidar André Engen.
- Hva er omsetningen til AUTO UTDANNING AS?
- AUTO UTDANNING AS hadde en omsetning på 2,0 millioner NOK i 2025.
- Hvor mange ansatte har AUTO UTDANNING AS?
- AUTO UTDANNING AS har 19 ansatte.
- Går AUTO UTDANNING AS med overskudd?
- Ja, AUTO UTDANNING AS hadde et positivt årsresultat på 252 541 NOK i 2025.
- Hvor stor er AUTO UTDANNING AS?
- Etter omsetning er AUTO UTDANNING AS nr. 3 004 av 6 283 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble AUTO UTDANNING AS stiftet?
- AUTO UTDANNING AS ble stiftet 2018.
