COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 996 069 168STJØRDAL

AVINOR SENIORFORENING VÆRNES

Stiftet 1999

AVINOR SENIORFORENING VÆRNES er et forening/lag/innretning registrert i STJØRDAL med organisasjonsnummer 996069168. Selskapet ble stiftet i 1999.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av AVINOR SENIORFORENING VÆRNES

Selskapet ledes av Jon Jarle Dalsnes som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i AVINOR SENIORFORENING VÆRNES.

AVINOR SENIORFORENING VÆRNES er registrert i Enhetsregisteret 23. oktober 2010.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
996069168
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
23. oktober 2010
Stiftelsesdato
13. mars 1999
Næringskode
94.992
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Jon Dalsnes, Kjøpmannsgata 33
7500 STJØRDAL
Norge

Kontakt

Signaturrett

  • signatur
    Jon Jarle Dalsnes
  • signatur
    Eli Gylland
  • signatur
    Petter Kristian Langsåvold
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 14. august 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier AVINOR SENIORFORENING VÆRNES?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til AVINOR SENIORFORENING VÆRNES?
Organisasjonsnummeret til AVINOR SENIORFORENING VÆRNES er 996069168.
Hvor holder AVINOR SENIORFORENING VÆRNES til?
AVINOR SENIORFORENING VÆRNES holder til i c/o Jon Dalsnes, Kjøpmannsgata 33, 7500 STJØRDAL.
Når ble AVINOR SENIORFORENING VÆRNES stiftet?
AVINOR SENIORFORENING VÆRNES ble stiftet 1999.