AZRAFRISØR AS

927427087AksjeselskapAKTIVSTRØMMEN
Omsetning (2025)
831k
Årsresultat
-42k
Eiendeler
121k
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til AZRAFRISØR AS?
Organisasjonsnummeret til AZRAFRISØR AS er 927427087.
Hvor holder AZRAFRISØR AS til?
AZRAFRISØR AS holder til i Strømsveien 56, 2010 STRØMMEN.
Hvem er daglig leder i AZRAFRISØR AS?
Daglig leder i AZRAFRISØR AS er Gyursel Ahmedov Muharemov.
Hva er omsetningen til AZRAFRISØR AS?
AZRAFRISØR AS hadde en omsetning på 831 000 NOK i 2025.
Går AZRAFRISØR AS med overskudd?
Nei, AZRAFRISØR AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 42 000 NOK i 2025.
Hvor stor er AZRAFRISØR AS?
Etter omsetning er AZRAFRISØR AS nr. 3 465 av 5 156 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble AZRAFRISØR AS stiftet?
AZRAFRISØR AS ble stiftet 2021.

Lignende bedrifter