COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 826 933 992OSLO

BAKKE PRODUCTIONS

BAKKE PRODUCTIONS er et enkeltpersonforetak registrert i OSLO med organisasjonsnummer 826933992.

Analyse av BAKKE PRODUCTIONS

BAKKE PRODUCTIONS er registrert i Enhetsregisteret 13. april 2021.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
826933992
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
13. april 2021
Stiftelsesdato
-
Næringskode
74.120
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Feltspatveien 46
1155 OSLO
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier BAKKE PRODUCTIONS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til BAKKE PRODUCTIONS?
Organisasjonsnummeret til BAKKE PRODUCTIONS er 826933992.
Hvor holder BAKKE PRODUCTIONS til?
BAKKE PRODUCTIONS holder til i Feltspatveien 46, 1155 OSLO.