COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 920 676 049NYBORG

BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS

Stiftet 201815 ansatte
Driftsinntekter selskap 2025
21.8 mill kr
↗ 23,1 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-147k kr
Negativt resultat
Eiendeler
6.8 mill kr
Totalkapital
Ansatte
15
Nr. 2 701 av 18 976 i bransjen

BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS er et aksjeselskap registrert i NYBORG med organisasjonsnummer 920676049. Selskapet ble stiftet i 2018.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
23,1 %
Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 20,3 prosentpoeng over medianen i bransjen.
Driftsmargin
0 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 4 %, altså 4 prosentpoeng høyere enn selskapet.
Egenkapitalandel
12 %
Egenkapitalen utgjorde 12 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS

I 2025 hadde BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS en omsetning på 21 778 820 kr, et driftsresultat på 9 153 kr, et årsresultat på −146 768 kr. Selskapets totale eiendeler var 6 816 324 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 817 196 kr.

Omsetningen har økt med 1343 % fra 1 509 000 kr i 2018 til 21 778 820 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS nr. 30 614 av 288 595 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 2 701 av 18 976 innen næringsgruppe 43 (tosifret NACE-kode), nr. 1 652 av 14 750 i Bergen. Det plasserer selskapet blant de 11 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 6 av 8 regnskapsår mellom 2018 og 2025. Det beste året var 2024 med 1 171 057 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 88 % av eiendelene finansiert med gjeld (5 999 129 kr), og egenkapitalen var 817 196 kr.

BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS har 15 ansatte.

Selskapet ledes av Thomas Elholm som daglig leder, Thomas Elholm som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS.

De største eierne i BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS er Thomas Elholm (100 %).

BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS er registrert i Enhetsregisteret 4. april 2018, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
920676049
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
4. april 2018
Stiftelsesdato
21. mars 2018
Næringskode
43.410
Antall ansatte
15

Forretningsadresse

Litleåsvegen 96
5132 NYBORG
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
21 778 820 NOK
Driftsresultat
9 153 NOK
Årsresultat
−146 768 NOK
Sum eiendeler
6 816 324 NOK
Sum egenkapital
817 196 NOK
Ansatte
15
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst+23,1 %+2,8 %
Driftsmargin0,0 %+4,0 %

Nr. 2 701 av 18 976 selskaper i næringsgruppe 43 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Styrets medlemmer hver for seg.
  • signatur
    Thomas Elholm
  • signatur
    Thomas Elholm
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 15. oktober 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål8 svar
Hva er organisasjonsnummeret til BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS?
Organisasjonsnummeret til BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS er 920676049.
Hvor holder BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS til?
BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS holder til i Litleåsvegen 96, 5132 NYBORG.
Hvem er daglig leder i BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS?
Daglig leder i BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS er Thomas Elholm.
Hva er omsetningen til BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS?
BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS hadde en omsetning på 21,8 millioner NOK i 2025.
Hvor mange ansatte har BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS?
BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS har 15 ansatte.
Går BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS med overskudd?
Nei, BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 146 768 NOK i 2025.
Hvor stor er BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS?
Etter omsetning er BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS nr. 2 701 av 18 976 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS stiftet?
BERGEN TAK OG VEDLIKEHOLD AS ble stiftet 2018.