BILDILLA RENA
BILDILLA RENA er et forening/lag/innretning registrert i RENA med organisasjonsnummer 924462116. Selskapet ble stiftet i 2020.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 5 personer
- COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av BILDILLA RENA
Selskapet ledes av Rune Nordby som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i BILDILLA RENA.
BILDILLA RENA er registrert i Enhetsregisteret 9. mars 2020.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 924462116
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 9. mars 2020
- Stiftelsesdato
- 14. januar 2020
- Næringskode
- 79.121
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier BILDILLA RENA?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til BILDILLA RENA?
- Organisasjonsnummeret til BILDILLA RENA er 924462116.
- Hvor holder BILDILLA RENA til?
- BILDILLA RENA holder til i c/o Rune Nordby, Prestegårdsveien 11, 2450 RENA.
- Når ble BILDILLA RENA stiftet?
- BILDILLA RENA ble stiftet 2020.
