BIMBEAR AS
913439260|AksjeselskapAKTIV|OSLO
Omsetning (2025)
4.0 mill
Årsresultat
398k
Eiendeler
2.4 mill
Ansatte
5
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til BIMBEAR AS?
- Organisasjonsnummeret til BIMBEAR AS er 913439260.
- Hvor holder BIMBEAR AS til?
- BIMBEAR AS holder til i Bygdøy allé 37, 0265 OSLO.
- Hva er omsetningen til BIMBEAR AS?
- BIMBEAR AS hadde en omsetning på 4,0 millioner NOK i 2025.
- Hvor mange ansatte har BIMBEAR AS?
- BIMBEAR AS har 5 ansatte.
- Går BIMBEAR AS med overskudd?
- Ja, BIMBEAR AS hadde et positivt årsresultat på 397 814 NOK i 2025.
- Hvor stor er BIMBEAR AS?
- Etter omsetning er BIMBEAR AS nr. 2 638 av 11 406 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble BIMBEAR AS stiftet?
- BIMBEAR AS ble stiftet 2014.
