BISLETT URTER OG PARAFIN DA
BISLETT URTER OG PARAFIN DA er et ansvarlig selskap med delt ansvar registrert i STABEKK med organisasjonsnummer 982221382. Selskapet ble stiftet i 2000.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av BISLETT URTER OG PARAFIN DA
BISLETT URTER OG PARAFIN DA er registrert i Enhetsregisteret 5. september 2000, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 982221382
- Selskapsform
- Ansvarlig selskap med delt ansvar
- Registreringsdato
- 5. september 2000
- Stiftelsesdato
- 7. juli 2000
- Næringskode
- 73.110
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier BISLETT URTER OG PARAFIN DA?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til BISLETT URTER OG PARAFIN DA?
- Organisasjonsnummeret til BISLETT URTER OG PARAFIN DA er 982221382.
- Hvor holder BISLETT URTER OG PARAFIN DA til?
- BISLETT URTER OG PARAFIN DA holder til i Skogveien 61B, 1368 STABEKK.
- Når ble BISLETT URTER OG PARAFIN DA stiftet?
- BISLETT URTER OG PARAFIN DA ble stiftet 2000.
