BOLGSTRAND AS
926647261|AksjeselskapAKTIV|KRISTIANSUND N
Omsetning (2025)
0
Årsresultat
2.0 mill
Eiendeler
22.2 mill
Ansatte
-
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til BOLGSTRAND AS?
- Organisasjonsnummeret til BOLGSTRAND AS er 926647261.
- Hvor holder BOLGSTRAND AS til?
- BOLGSTRAND AS holder til i Lars Guttormsens gate 42, 6510 KRISTIANSUND N.
- Hvem er daglig leder i BOLGSTRAND AS?
- Daglig leder i BOLGSTRAND AS er May Kristin Mekvik Eriksen.
- Går BOLGSTRAND AS med overskudd?
- Ja, BOLGSTRAND AS hadde et positivt årsresultat på 2,0 millioner NOK i 2025.
- Når ble BOLGSTRAND AS stiftet?
- BOLGSTRAND AS ble stiftet 2020.
