BOXXY AS
BOXXY AS er et aksjeselskap registrert i NORDRE FROGN med organisasjonsnummer 936552889. Selskapet ble stiftet i 2025.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- 79,7 %
- Egenkapitalen utgjorde 79,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av BOXXY AS
I 2025 hadde BOXXY AS et negativt driftsresultat på 54 310 kr, et årsresultat på −54 310 kr. Selskapets totale eiendeler var 1 030 637 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 821 390 kr.
Ved utgangen av 2025 var 20 % av eiendelene finansiert med gjeld (209 247 kr), og egenkapitalen var 821 390 kr.
Selskapet ledes av Richard Ibarra Anfinsen som daglig leder, Richard Ibarra Anfinsen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i BOXXY AS.
De største eierne i BOXXY AS er ANFINSEN KAPITAL AS (100 %).
BOXXY AS er registrert i Enhetsregisteret 14. november 2025, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 936552889
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 14. november 2025
- Stiftelsesdato
- 24. oktober 2025
- Næringskode
- 77.320
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten BOXXY AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- -
- Driftsresultat
- −54 310 NOK
- Årsresultat
- −54 310 NOK
- Sum eiendeler
- 1 030 637 NOK
- Sum egenkapital
- 821 390 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturRichard Ibarra Anfinsen
- signaturRichard Ibarra Anfinsen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier BOXXY AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål5 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til BOXXY AS?
- Organisasjonsnummeret til BOXXY AS er 936552889.
- Hvor holder BOXXY AS til?
- BOXXY AS holder til i Snekkerveien 13, 1455 NORDRE FROGN.
- Hvem er daglig leder i BOXXY AS?
- Daglig leder i BOXXY AS er Richard Ibarra Anfinsen.
- Går BOXXY AS med overskudd?
- Nei, BOXXY AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 54 310 NOK i 2025.
- Når ble BOXXY AS stiftet?
- BOXXY AS ble stiftet 2025.
