BREEZ AS
BREEZ AS er et aksjeselskap registrert i ASKER med organisasjonsnummer 935665418. Selskapet ble stiftet i 2025.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Driftsmargin
- −3 711,7 %
- Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 1,9 %, altså 3 713,6 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- −15 %
- Egenkapitalen utgjorde −15 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av BREEZ AS
I 2025 hadde BREEZ AS en omsetning på 3 214 kr, et negativt driftsresultat på 119 293 kr, et årsresultat på −108 810 kr. Selskapets totale eiendeler var 525 485 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −78 810 kr.
Målt i omsetning for 2025 er BREEZ AS nr. 283 995 av 288 595 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 20 040 av 20 395 innen næringsgruppe 47 (tosifret NACE-kode), nr. 5 524 av 5 635 i Asker. Det plasserer selskapet blant de 99 % største i Norge.
Ved utgangen av 2025 var 115 % av eiendelene finansiert med gjeld (604 295 kr), og egenkapitalen var −78 810 kr.
Selskapet ledes av Sophus Jacob Kielland som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i BREEZ AS.
De største eierne i BREEZ AS er HYRO INVEST AS (83,3 %), Magnus Kielland (16,7 %).
BREEZ AS er registrert i Enhetsregisteret 12. juni 2025, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 935665418
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 12. juni 2025
- Stiftelsesdato
- 19. mai 2025
- Næringskode
- 47.750
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten BREEZ AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 3 214 NOK
- Driftsresultat
- −119 293 NOK
- Årsresultat
- −108 810 NOK
- Sum eiendeler
- 525 485 NOK
- Sum egenkapital
- −78 810 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 20 040 av 20 395 selskaper i næringsgruppe 47 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturSophus Jacob Kielland
- signaturMagnus Kielland
- signaturSophus Jacob Kielland, Magnus Kielland
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier BREEZ AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål6 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til BREEZ AS?
- Organisasjonsnummeret til BREEZ AS er 935665418.
- Hvor holder BREEZ AS til?
- BREEZ AS holder til i Leangveien 44, 1387 ASKER.
- Hva er omsetningen til BREEZ AS?
- BREEZ AS hadde en omsetning på 3 214 NOK i 2025.
- Går BREEZ AS med overskudd?
- Nei, BREEZ AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 108 810 NOK i 2025.
- Hvor stor er BREEZ AS?
- Etter omsetning er BREEZ AS nr. 20 040 av 20 395 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble BREEZ AS stiftet?
- BREEZ AS ble stiftet 2025.
