COMPIDEX
AKTIVBorettslagOrg.nr. 933 753 522OSLO

BRL AMBER

Stiftet 2024

BRL AMBER er et borettslag registrert i OSLO med organisasjonsnummer 933753522. Selskapet ble stiftet i 2024.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
5 personer
COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av BRL AMBER

Selskapet ledes av Stian Juhani Gretland som styreleder. Totalt er det registrert 8 roller i BRL AMBER.

BRL AMBER er registrert i Enhetsregisteret 8. juli 2024, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
933753522
Selskapsform
Borettslag
Registreringsdato
8. juli 2024
Stiftelsesdato
6. juni 2024
Næringskode
97.001
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Solibo AS, Dronning Eufemias gate 16
0191 OSLO
Norge

Kontakt

Signaturrett

  • signatur
    To styremedlemmer i fellesskap.
  • signatur
    Stian Juhani Gretland
  • signatur
    Eivind Wiklund
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 15. juli 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til BRL AMBER?
Organisasjonsnummeret til BRL AMBER er 933753522.
Hvor holder BRL AMBER til?
BRL AMBER holder til i c/o Solibo AS, Dronning Eufemias gate 16, 0191 OSLO.
Når ble BRL AMBER stiftet?
BRL AMBER ble stiftet 2024.