BRYNE STORBAND
BRYNE STORBAND er et forening/lag/innretning registrert i SANDNES med organisasjonsnummer 982967996. Selskapet ble stiftet i 1978.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av BRYNE STORBAND
Selskapet ledes av Aud Wenche Bustad Gudmundsen som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i BRYNE STORBAND.
BRYNE STORBAND er registrert i Enhetsregisteret 13. februar 2001.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 982967996
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 13. februar 2001
- Stiftelsesdato
- 31. desember 1978
- Næringskode
- 90.201
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier BRYNE STORBAND?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til BRYNE STORBAND?
- Organisasjonsnummeret til BRYNE STORBAND er 982967996.
- Hvor holder BRYNE STORBAND til?
- BRYNE STORBAND holder til i c/o Kristine Berg Tjelta, Varatunhagen 51, 4317 SANDNES.
- Når ble BRYNE STORBAND stiftet?
- BRYNE STORBAND ble stiftet 1978.
