BYGDA BÅTFORENING
BYGDA BÅTFORENING er et forening/lag/innretning registrert i ÅNSTAD med organisasjonsnummer 996656748. Selskapet ble stiftet i 1987.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 5 personer
- COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av BYGDA BÅTFORENING
Selskapet ledes av Per Ludvik Hansen som daglig leder, Per Ludvik Hansen som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i BYGDA BÅTFORENING.
BYGDA BÅTFORENING er registrert i Enhetsregisteret 12. oktober 2011.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 996656748
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 12. oktober 2011
- Stiftelsesdato
- 25. mars 1987
- Næringskode
- 94.992
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier BYGDA BÅTFORENING?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til BYGDA BÅTFORENING?
- Organisasjonsnummeret til BYGDA BÅTFORENING er 996656748.
- Hvor holder BYGDA BÅTFORENING til?
- BYGDA BÅTFORENING holder til i c/o Odd Harald Nilsen, Vardhågveien 15, 9454 ÅNSTAD.
- Hvem er daglig leder i BYGDA BÅTFORENING?
- Daglig leder i BYGDA BÅTFORENING er Per Ludvik Hansen.
- Når ble BYGDA BÅTFORENING stiftet?
- BYGDA BÅTFORENING ble stiftet 1987.
