CAMAH AS

922709408AksjeselskapAKTIVLARVIK
Omsetning (2024)
217k
Årsresultat
65k
Eiendeler
273k
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til CAMAH AS?
Organisasjonsnummeret til CAMAH AS er 922709408.
Hvor holder CAMAH AS til?
CAMAH AS holder til i c/o Camilla Askemyr Hansen, Sverres gate 23, 3257 LARVIK.
Hvem er daglig leder i CAMAH AS?
Daglig leder i CAMAH AS er Camilla Askemyr Hansen.
Hva er omsetningen til CAMAH AS?
CAMAH AS hadde en omsetning på 217 000 NOK i 2024.
Går CAMAH AS med overskudd?
Ja, CAMAH AS hadde et positivt årsresultat på 65 000 NOK i 2024.
Hvor stor er CAMAH AS?
Etter omsetning er CAMAH AS nr. 7 652 av 12 680 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
Når ble CAMAH AS stiftet?
CAMAH AS ble stiftet 2019.

Lignende bedrifter