CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS
CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS er et aksjeselskap registrert i RENDALEN med organisasjonsnummer 980438430. Selskapet ble stiftet i 1998.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- 0 %
- Omsetningen var omtrent uendret fra 2024 til 2025. Det er 2,6 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 60,9 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 26,1 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 18,8 %
- Egenkapitalen utgjorde 18,8 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS
I 2025 hadde CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS en omsetning på 540 000 kr, et driftsresultat på 328 596 kr, et årsresultat på 164 792 kr. Selskapets totale eiendeler var 2 567 961 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 482 254 kr.
Omsetningen har økt med 86 % fra 290 000 kr i 2016 til 540 000 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS nr. 191 024 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 43 259 av 69 934 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 44 av 63 i Rendalen. Det plasserer selskapet blant de 67 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 9 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2025 med 164 792 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 81 % av eiendelene finansiert med gjeld (2 085 707 kr), og egenkapitalen var 482 254 kr.
Selskapet ledes av Arild Einar Trøen som daglig leder, Arild Einar Trøen som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS.
De største eierne i CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS er Arild Einar Trøen (100 %).
CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS er registrert i Enhetsregisteret 4. mars 1999, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 980438430
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 4. mars 1999
- Stiftelsesdato
- 22. desember 1998
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 540 000 NOK
- Driftsresultat
- 328 596 NOK
- Årsresultat
- 164 792 NOK
- Sum eiendeler
- 2 567 961 NOK
- Sum egenkapital
- 482 254 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 43 259 av 69 934 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder og daglig leder hver for seg.
- signaturArild Einar Trøen
- signaturArild Einar Trøen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret til CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS er 980438430.
- Hvor holder CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS til?
- CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS holder til i Unsetveien 1066, 2484 RENDALEN.
- Hvem er daglig leder i CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS?
- Daglig leder i CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS er Arild Einar Trøen.
- Hva er omsetningen til CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS?
- CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS hadde en omsetning på 540 000 NOK i 2025.
- Går CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS med overskudd?
- Ja, CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS hadde et positivt årsresultat på 164 792 NOK i 2025.
- Hvor stor er CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS?
- Etter omsetning er CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS nr. 43 259 av 69 934 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS stiftet?
- CATHINKA OG BENDIK EIENDOM AS ble stiftet 1998.
