CLEANART AS

927430657AksjeselskapAKTIVLANGHUS
Omsetning (2025)
3.1 mill
Årsresultat
-69k
Eiendeler
985k
Ansatte
9

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til CLEANART AS?
Organisasjonsnummeret til CLEANART AS er 927430657.
Hvor holder CLEANART AS til?
CLEANART AS holder til i Briskeveien 19, 1405 LANGHUS.
Hvem er daglig leder i CLEANART AS?
Daglig leder i CLEANART AS er Monika Anna Zinowska-Gaszyna.
Hva er omsetningen til CLEANART AS?
CLEANART AS hadde en omsetning på 3,1 millioner NOK i 2025.
Hvor mange ansatte har CLEANART AS?
CLEANART AS har 9 ansatte.
Går CLEANART AS med overskudd?
Nei, CLEANART AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 69 000 NOK i 2025.
Hvor stor er CLEANART AS?
Etter omsetning er CLEANART AS nr. 1 205 av 3 738 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble CLEANART AS stiftet?
CLEANART AS ble stiftet 2021.

Lignende bedrifter