CONMODUM AS

920609570AksjeselskapAKTIVÅL
Omsetning (2025)
-
Årsresultat
1.0 mill
Eiendeler
-
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til CONMODUM AS?
Organisasjonsnummeret til CONMODUM AS er 920609570.
Hvor holder CONMODUM AS til?
CONMODUM AS holder til i Øvre Kolbotn 41, 3570 ÅL.
Hvem er daglig leder i CONMODUM AS?
Daglig leder i CONMODUM AS er Nils-Gunnar Arnegard.
Går CONMODUM AS med overskudd?
Ja, CONMODUM AS hadde et positivt årsresultat på 1,0 millioner NOK i 2025.
Hvor stor er CONMODUM AS?
Etter omsetning er CONMODUM AS nr. 18 846 av 19 148 selskaper i sin bransje i Norge (2021).
Når ble CONMODUM AS stiftet?
CONMODUM AS ble stiftet 2018.

Lignende bedrifter