CRACKERJACK AS

919790091AksjeselskapAKTIVBERGEN
Omsetning (2025)
-
Årsresultat
-3k
Eiendeler
-
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til CRACKERJACK AS?
Organisasjonsnummeret til CRACKERJACK AS er 919790091.
Hvor holder CRACKERJACK AS til?
CRACKERJACK AS holder til i Gamle Nøstegaten 6, 5010 BERGEN.
Går CRACKERJACK AS med overskudd?
Nei, CRACKERJACK AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 3 247 NOK i 2025.
Hvor stor er CRACKERJACK AS?
Etter omsetning er CRACKERJACK AS nr. 516 av 568 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
Når ble CRACKERJACK AS stiftet?
CRACKERJACK AS ble stiftet 2017.

Lignende bedrifter