DIABETESFORBUNDET KONGSBERG
DIABETESFORBUNDET KONGSBERG er et forening/lag/innretning registrert med organisasjonsnummer 993803308. Selskapet ble stiftet i 1948.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 9 personer
- COMPIDEX finner 9 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av DIABETESFORBUNDET KONGSBERG
Selskapet ledes av Ingar Storholt som styreleder. Totalt er det registrert 9 roller i DIABETESFORBUNDET KONGSBERG.
DIABETESFORBUNDET KONGSBERG er registrert i Enhetsregisteret 28. februar 2009.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 993803308
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 28. februar 2009
- Stiftelsesdato
- 30. september 1948
- Næringskode
- 94.992
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier DIABETESFORBUNDET KONGSBERG?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til DIABETESFORBUNDET KONGSBERG?
- Organisasjonsnummeret til DIABETESFORBUNDET KONGSBERG er 993803308.
- Når ble DIABETESFORBUNDET KONGSBERG stiftet?
- DIABETESFORBUNDET KONGSBERG ble stiftet 1948.
