DONEHEIA 109 AS
DONEHEIA 109 AS er et aksjeselskap registrert i BERGEN med organisasjonsnummer 820038452. Selskapet ble stiftet i 2017.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −2,1 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 4,7 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 75,6 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 40,8 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 11,8 %
- Egenkapitalen utgjorde 11,8 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av DONEHEIA 109 AS
I 2025 hadde DONEHEIA 109 AS en omsetning på 7 883 069 kr, et driftsresultat på 5 960 862 kr, et årsresultat på 2 443 456 kr. Selskapets totale eiendeler var 56 263 190 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 6 652 598 kr.
Målt i omsetning for 2025 er DONEHEIA 109 AS nr. 61 929 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 8 760 av 69 934 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 3 307 av 14 759 i Bergen. Det plasserer selskapet blant de 22 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 8 av 9 regnskapsår mellom 2017 og 2025. Det beste året var 2021 med 13 354 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 88 % av eiendelene finansiert med gjeld (49 610 592 kr), og egenkapitalen var 6 652 598 kr.
Selskapet ledes av Per Christian Sævig som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i DONEHEIA 109 AS.
De største eierne i DONEHEIA 109 AS er PT HOLDING INVEST AS (98 %).
DONEHEIA 109 AS er registrert i Enhetsregisteret 7. desember 2017, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 820038452
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 7. desember 2017
- Stiftelsesdato
- 20. november 2017
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten DONEHEIA 109 AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 7 883 069 NOK
- Driftsresultat
- 5 960 862 NOK
- Årsresultat
- 2 443 456 NOK
- Sum eiendeler
- 56 263 190 NOK
- Sum egenkapital
- 6 652 598 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 8 760 av 69 934 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene eller to styremedlemmer i fellesskap. Daglig leder alene.
- signaturPer Christian Sævig
- signaturTor Audun Sævig
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier DONEHEIA 109 AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål6 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til DONEHEIA 109 AS?
- Organisasjonsnummeret til DONEHEIA 109 AS er 820038452.
- Hvor holder DONEHEIA 109 AS til?
- DONEHEIA 109 AS holder til i Lynghaugen 26, 5038 BERGEN.
- Hva er omsetningen til DONEHEIA 109 AS?
- DONEHEIA 109 AS hadde en omsetning på 7,9 millioner NOK i 2025.
- Går DONEHEIA 109 AS med overskudd?
- Ja, DONEHEIA 109 AS hadde et positivt årsresultat på 2,4 millioner NOK i 2025.
- Hvor stor er DONEHEIA 109 AS?
- Etter omsetning er DONEHEIA 109 AS nr. 8 760 av 69 934 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble DONEHEIA 109 AS stiftet?
- DONEHEIA 109 AS ble stiftet 2017.
