DRAJA AS

928014843AksjeselskapAKTIVTRONDHEIM
Omsetning (2025)
384k
Årsresultat
182k
Eiendeler
1.2 mill
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til DRAJA AS?
Organisasjonsnummeret til DRAJA AS er 928014843.
Hvor holder DRAJA AS til?
DRAJA AS holder til i c/o Kurt Ingar Draget, Øvre Granåslia 5, 7047 TRONDHEIM.
Hvem er daglig leder i DRAJA AS?
Daglig leder i DRAJA AS er Kurt Ingar Draget.
Hva er omsetningen til DRAJA AS?
DRAJA AS hadde en omsetning på 384 488 NOK i 2025.
Går DRAJA AS med overskudd?
Ja, DRAJA AS hadde et positivt årsresultat på 181 645 NOK i 2025.
Hvor stor er DRAJA AS?
Etter omsetning er DRAJA AS nr. 6 527 av 12 680 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble DRAJA AS stiftet?
DRAJA AS ble stiftet 2021.

Lignende bedrifter