COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 982 809 649LARVIK

EFTEDAL INVEST AS

Stiftet 2000
Driftsinntekter selskap 2025
580k kr
↗ 0,0 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
2.3 mill kr
Positivt resultat
Eiendeler
10.5 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 42 257 av 69 918 i bransjen

EFTEDAL INVEST AS er et aksjeselskap registrert i LARVIK med organisasjonsnummer 982809649. Selskapet ble stiftet i 2000.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
0 %
Omsetningen var omtrent uendret fra 2024 til 2025. Det er 2,6 prosentpoeng under medianen i bransjen.
Driftsmargin
25,3 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 9,5 prosentpoeng høyere enn selskapet.
Egenkapitalandel
97 %
Egenkapitalen utgjorde 97 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av EFTEDAL INVEST AS

I 2025 hadde EFTEDAL INVEST AS en omsetning på 580 000 kr, et driftsresultat på 146 657 kr, et årsresultat på 2 259 561 kr. Selskapets totale eiendeler var 10 538 785 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 10 220 192 kr.

Omsetningen har økt med 11 % fra 524 000 kr i 2016 til 580 000 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er EFTEDAL INVEST AS nr. 188 119 av 288 642 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 42 257 av 69 918 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 1 684 av 2 645 i Larvik. Det plasserer selskapet blant de 66 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 10 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2022 med 3 878 495 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 3 % av eiendelene finansiert med gjeld (318 593 kr), og egenkapitalen var 10 220 192 kr.

Selskapet ledes av Geir Olav Eftedal som daglig leder, Geir Olav Eftedal som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i EFTEDAL INVEST AS.

De største eierne i EFTEDAL INVEST AS er Geir Olav Eftedal (100 %).

EFTEDAL INVEST AS er registrert i Enhetsregisteret 13. januar 2001, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
982809649
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
13. januar 2001
Stiftelsesdato
7. desember 2000
Næringskode
68.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Holmejordet 28
3267 LARVIK
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten EFTEDAL INVEST AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
580 000 NOK
Driftsresultat
146 657 NOK
Årsresultat
2 259 561 NOK
Sum eiendeler
10 538 785 NOK
Sum egenkapital
10 220 192 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst0,0 %+2,6 %
Driftsmargin+25,3 %+34,8 %

Nr. 42 257 av 69 918 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Geir Olav Eftedal
  • signatur
    Geir Olav Eftedal
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 25. juli 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier EFTEDAL INVEST AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål7 svar
Hva er organisasjonsnummeret til EFTEDAL INVEST AS?
Organisasjonsnummeret til EFTEDAL INVEST AS er 982809649.
Hvor holder EFTEDAL INVEST AS til?
EFTEDAL INVEST AS holder til i Holmejordet 28, 3267 LARVIK.
Hvem er daglig leder i EFTEDAL INVEST AS?
Daglig leder i EFTEDAL INVEST AS er Geir Olav Eftedal.
Hva er omsetningen til EFTEDAL INVEST AS?
EFTEDAL INVEST AS hadde en omsetning på 580 000 NOK i 2025.
Går EFTEDAL INVEST AS med overskudd?
Ja, EFTEDAL INVEST AS hadde et positivt årsresultat på 2,3 millioner NOK i 2025.
Hvor stor er EFTEDAL INVEST AS?
Etter omsetning er EFTEDAL INVEST AS nr. 42 257 av 69 918 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble EFTEDAL INVEST AS stiftet?
EFTEDAL INVEST AS ble stiftet 2000.