ELVEBRIS AS

923019022AksjeselskapAKTIVHERNES
Omsetning (2025)
16.9 mill
Årsresultat
-28k
Eiendeler
1.3 mill
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til ELVEBRIS AS?
Organisasjonsnummeret til ELVEBRIS AS er 923019022.
Hvor holder ELVEBRIS AS til?
ELVEBRIS AS holder til i Knippgrenda 51, 2410 HERNES.
Hvem er daglig leder i ELVEBRIS AS?
Daglig leder i ELVEBRIS AS er Chris Collings.
Hva er omsetningen til ELVEBRIS AS?
ELVEBRIS AS hadde en omsetning på 16,9 millioner NOK i 2025.
Går ELVEBRIS AS med overskudd?
Nei, ELVEBRIS AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 27 555 NOK i 2025.
Hvor stor er ELVEBRIS AS?
Etter omsetning er ELVEBRIS AS nr. 171 av 3 155 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble ELVEBRIS AS stiftet?
ELVEBRIS AS ble stiftet 2019.

Lignende bedrifter