EMN AS

934139860AksjeselskapAKTIVSØGNE
Omsetning (2025)
547k
Årsresultat
-59k
Eiendeler
152k
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til EMN AS?
Organisasjonsnummeret til EMN AS er 934139860.
Hvor holder EMN AS til?
EMN AS holder til i Stokkelandsåsen 27, 4643 SØGNE.
Hvem er daglig leder i EMN AS?
Daglig leder i EMN AS er Else Marie Njærheim.
Hva er omsetningen til EMN AS?
EMN AS hadde en omsetning på 546 828 NOK i 2025.
Går EMN AS med overskudd?
Nei, EMN AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 59 493 NOK i 2025.
Hvor stor er EMN AS?
Etter omsetning er EMN AS nr. 7 057 av 8 228 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble EMN AS stiftet?
EMN AS ble stiftet 2024.

Lignende bedrifter