COMPIDEX
AKTIVAnsvarlig selskap med delt ansvarOrg.nr. 981 682 513NOTODDEN

ENDLESS RAIN DA

Stiftet 2000

ENDLESS RAIN DA er et ansvarlig selskap med delt ansvar registrert i NOTODDEN med organisasjonsnummer 981682513. Selskapet ble stiftet i 2000.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av ENDLESS RAIN DA

Selskapet ledes av Thor Erik Haugen som daglig leder. Totalt er det registrert 3 roller i ENDLESS RAIN DA.

ENDLESS RAIN DA er registrert i Enhetsregisteret 5. mai 2000, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
981682513
Selskapsform
Ansvarlig selskap med delt ansvar
Registreringsdato
5. mai 2000
Stiftelsesdato
8. mars 2000
Næringskode
18.130
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Telegata 7
3674 NOTODDEN
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier ENDLESS RAIN DA?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til ENDLESS RAIN DA?
Organisasjonsnummeret til ENDLESS RAIN DA er 981682513.
Hvor holder ENDLESS RAIN DA til?
ENDLESS RAIN DA holder til i Telegata 7, 3674 NOTODDEN.
Hvem er daglig leder i ENDLESS RAIN DA?
Daglig leder i ENDLESS RAIN DA er Thor Erik Haugen.
Når ble ENDLESS RAIN DA stiftet?
ENDLESS RAIN DA ble stiftet 2000.