COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 992 441 275LIERSKOGEN

ERLAND LINSKOV

ERLAND LINSKOV er et enkeltpersonforetak registrert i LIERSKOGEN med organisasjonsnummer 992441275.

Analyse av ERLAND LINSKOV

ERLAND LINSKOV er registrert i Enhetsregisteret 5. april 2008, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
992441275
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
5. april 2008
Stiftelsesdato
-
Næringskode
02.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Nedre Morenevei 15D
3420 LIERSKOGEN
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier ERLAND LINSKOV?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til ERLAND LINSKOV?
Organisasjonsnummeret til ERLAND LINSKOV er 992441275.
Hvor holder ERLAND LINSKOV til?
ERLAND LINSKOV holder til i Nedre Morenevei 15D, 3420 LIERSKOGEN.