FAST AS
897233142|AksjeselskapAKTIV|ÅGOTNES
Omsetning (2025)
1.0 mill
Årsresultat
508k
Eiendeler
9.3 mill
Ansatte
-
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til FAST AS?
- Organisasjonsnummeret til FAST AS er 897233142.
- Hvor holder FAST AS til?
- FAST AS holder til i Skjergardsvegen 1376, 5363 ÅGOTNES.
- Hvem er daglig leder i FAST AS?
- Daglig leder i FAST AS er Anne Lucie Voltersvik.
- Hva er omsetningen til FAST AS?
- FAST AS hadde en omsetning på 1,0 millioner NOK i 2025.
- Går FAST AS med overskudd?
- Ja, FAST AS hadde et positivt årsresultat på 508 012 NOK i 2025.
- Hvor stor er FAST AS?
- Etter omsetning er FAST AS nr. 34 015 av 70 290 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble FAST AS stiftet?
- FAST AS ble stiftet 2011.
