COMPIDEX
AKTIVStiftelseOrg.nr. 996 605 841

FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE

Stiftet 2010

FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE er et stiftelse registrert med organisasjonsnummer 996605841. Selskapet ble stiftet i 2010.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
6 personer
COMPIDEX finner 6 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE

Selskapet ledes av Leif Sven Helmich Pedersen som styreleder. Totalt er det registrert 8 roller i FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE.

FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE er registrert i Enhetsregisteret 7. mars 2011.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
996605841
Selskapsform
Stiftelse
Registreringsdato
7. mars 2011
Stiftelsesdato
30. november 2010
Næringskode
94.991
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Norge

Kontakt

Signaturrett

  • signatur
    Styret i fellesskap.
  • signatur
    Leif Sven Helmich Pedersen
  • signatur
    Einar Lie
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 15. juli 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE?
Organisasjonsnummeret til FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE er 996605841.
Når ble FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE stiftet?
FINN JØRGEN WALVIGS STIFTELSE ble stiftet 2010.