FIOL AS
FIOL AS er et aksjeselskap registrert i ÅNA-SIRA med organisasjonsnummer 992243139. Selskapet ble stiftet i 2008.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- 100 %
- Egenkapitalen utgjorde 100 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av FIOL AS
I 2025 hadde FIOL AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 16 369 kr, et årsresultat på 1 049 863 kr. Selskapets totale eiendeler var 14 217 130 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 14 217 130 kr.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 8 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2019 med 2 617 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 0 % av eiendelene finansiert med gjeld (0 kr), og egenkapitalen var 14 217 130 kr.
Selskapet ledes av Finn Ansgar Haneberg som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i FIOL AS.
De største eierne i FIOL AS er Liv Marie Haneberg (100 %).
FIOL AS er registrert i Enhetsregisteret 30. januar 2008, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 992243139
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 30. januar 2008
- Stiftelsesdato
- 21. januar 2008
- Næringskode
- 64.323
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten FIOL AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 0 NOK
- Driftsresultat
- −16 369 NOK
- Årsresultat
- 1 049 863 NOK
- Sum eiendeler
- 14 217 130 NOK
- Sum egenkapital
- 14 217 130 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturFinn Ansgar Haneberg
- signaturLiv Marie Haneberg
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier FIOL AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til FIOL AS?
- Organisasjonsnummeret til FIOL AS er 992243139.
- Hvor holder FIOL AS til?
- FIOL AS holder til i Midtbø 19, 4420 ÅNA-SIRA.
- Går FIOL AS med overskudd?
- Ja, FIOL AS hadde et positivt årsresultat på 1,0 millioner NOK i 2025.
- Når ble FIOL AS stiftet?
- FIOL AS ble stiftet 2008.
