COMPIDEX
AKTIVEierseksjonssameieOrg.nr. 928 630 498HØNEFOSS

FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS

Stiftet 1984

FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS er et eierseksjonssameie registrert i HØNEFOSS med organisasjonsnummer 928630498. Selskapet ble stiftet i 1984.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS

Selskapet ledes av Lena Jeanette Oppermann Rotherud som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS.

FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS er registrert i Enhetsregisteret 21. februar 2022.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
928630498
Selskapsform
Eierseksjonssameie
Registreringsdato
21. februar 2022
Stiftelsesdato
18. januar 1984
Næringskode
97.001
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Steinliveien 10
3518 HØNEFOSS
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS?
Organisasjonsnummeret til FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS er 928630498.
Hvor holder FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS til?
FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS holder til i Steinliveien 10, 3518 HØNEFOSS.
Når ble FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS stiftet?
FJELLVEIEN 10-20 HØNEFOSS ble stiftet 1984.