FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST
FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST er et forening/lag/innretning registrert i OSLO med organisasjonsnummer 922636672. Selskapet ble stiftet i 1920.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 5 personer
- COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST
Selskapet ledes av Lars Erik Fuglesang som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST.
FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST er registrert i Enhetsregisteret 3. juni 2019.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 922636672
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 3. juni 2019
- Stiftelsesdato
- 31. desember 1920
- Næringskode
- 94.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST?
- Organisasjonsnummeret til FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST er 922636672.
- Hvor holder FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST til?
- FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST holder til i c/o Lars Erik Fuglesang, Grevlingveien 15A, 0595 OSLO.
- Når ble FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST stiftet?
- FLT SVV AVDELING 73 REGION ØST ble stiftet 1920.
