COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 914 426 197STJØRDAL

FORRBO GRUPPEN AS

Stiftet 2014
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-42.8 mill kr
Negativt resultat
Eiendeler
43.6 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

FORRBO GRUPPEN AS er et aksjeselskap registrert i STJØRDAL med organisasjonsnummer 914426197. Selskapet ble stiftet i 2014.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
42,1 %
Egenkapitalen utgjorde 42,1 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av FORRBO GRUPPEN AS

I 2025 hadde FORRBO GRUPPEN AS et negativt driftsresultat på 2 196 259 kr, et årsresultat på −42 836 143 kr. Selskapets totale eiendeler var 43 590 696 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 18 364 887 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 6 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2016 med 15 822 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 58 % av eiendelene finansiert med gjeld (25 225 809 kr), og egenkapitalen var 18 364 887 kr.

Selskapet ledes av Tormod Salberg som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i FORRBO GRUPPEN AS.

De største eierne i FORRBO GRUPPEN AS er FORR-BO HOLDING AS (100 %).

FORRBO GRUPPEN AS er registrert i Enhetsregisteret 7. november 2014, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
914426197
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
7. november 2014
Stiftelsesdato
22. oktober 2014
Næringskode
68.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Wergelandsvegen 12
7500 STJØRDAL
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten FORRBO GRUPPEN AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−2 196 259 NOK
Årsresultat
−42 836 143 NOK
Sum eiendeler
43 590 696 NOK
Sum egenkapital
18 364 887 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Tormod Salberg
  • signatur
    Tormod Salberg
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. oktober 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier FORRBO GRUPPEN AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til FORRBO GRUPPEN AS?
Organisasjonsnummeret til FORRBO GRUPPEN AS er 914426197.
Hvor holder FORRBO GRUPPEN AS til?
FORRBO GRUPPEN AS holder til i Wergelandsvegen 12, 7500 STJØRDAL.
Går FORRBO GRUPPEN AS med overskudd?
Nei, FORRBO GRUPPEN AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 42,8 millioner NOK i 2025.
Når ble FORRBO GRUPPEN AS stiftet?
FORRBO GRUPPEN AS ble stiftet 2014.