AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 988 198 269OPPEGÅRD
FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD
FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD er et enkeltpersonforetak registrert i OPPEGÅRD med organisasjonsnummer 988198269.
Analyse av FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD
FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD er registrert i Enhetsregisteret 10. mai 2005, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 988198269
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 10. mai 2005
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 74.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Stangåsveien 33B
1415 OPPEGÅRD
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD?
- Organisasjonsnummeret til FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD er 988198269.
- Hvor holder FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD til?
- FOTOGRAF MONA ØDEGÅRD holder til i Stangåsveien 33B, 1415 OPPEGÅRD.
