FRAN HOLDING AS
928113175|AksjeselskapAKTIV|LAKSELV
Omsetning (2025)
0
Årsresultat
-14k
Eiendeler
2.4 mill
Ansatte
0
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til FRAN HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret til FRAN HOLDING AS er 928113175.
- Hvor holder FRAN HOLDING AS til?
- FRAN HOLDING AS holder til i Østre Porsangerveien 153, 9700 LAKSELV.
- Går FRAN HOLDING AS med overskudd?
- Nei, FRAN HOLDING AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 14 000 NOK i 2025.
- Når ble FRAN HOLDING AS stiftet?
- FRAN HOLDING AS ble stiftet 2021.
