FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN
FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN er et forening/lag/innretning registrert i DRAMMEN med organisasjonsnummer 935341922. Selskapet ble stiftet i 1900.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 5 personer
- COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN
Selskapet ledes av Christian Conrad Bugge som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN.
FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN er registrert i Enhetsregisteret 8. april 2025.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 935341922
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 8. april 2025
- Stiftelsesdato
- 29. januar 1900
- Næringskode
- 90.201
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN?
- Organisasjonsnummeret til FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN er 935341922.
- Hvor holder FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN til?
- FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN holder til i Gamle Kirkeplass 5, 3019 DRAMMEN.
- Når ble FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN stiftet?
- FRIMURERNES SANGFORENING DRAMMEN ble stiftet 1900.
