COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 998 087 902

FROSTA DANSEKLUBB

Stiftet 2012

FROSTA DANSEKLUBB er et forening/lag/innretning registrert med organisasjonsnummer 998087902. Selskapet ble stiftet i 2012.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
5 personer
COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av FROSTA DANSEKLUBB

Selskapet ledes av Olav Galtvik som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i FROSTA DANSEKLUBB.

FROSTA DANSEKLUBB er registrert i Enhetsregisteret 13. mars 2012.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
998087902
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
13. mars 2012
Stiftelsesdato
31. januar 2012
Næringskode
93.120
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier FROSTA DANSEKLUBB?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til FROSTA DANSEKLUBB?
Organisasjonsnummeret til FROSTA DANSEKLUBB er 998087902.
Når ble FROSTA DANSEKLUBB stiftet?
FROSTA DANSEKLUBB ble stiftet 2012.