AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 921 652 011ALTA
FYLLINGSVEIEN 19 KIRKENES AS
Stiftet 2018
Driftsinntekter selskap 2025
548k kr
↗ 3,5 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
153k kr
Positivt resultat
Eiendeler
3.2 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 2 574 av 9 850 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for FYLLINGSVEIEN 19 KIRKENES AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2018–2025.
Omsetning
548k kr
Driftsresultat
303k kr
Årsresultat
153k kr
Eiendeler
3.2 mill kr
Egenkapital
1.2 mill kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er FYLLINGSVEIEN 19 KIRKENES AS nr. 189 939 av 287 693 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 2 574 av 9 850 i sin bransje, nr. 998 av 1 435 i Alta.
Omsetningen økte 3,5 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 0 %.
Driftsmarginen i 2025 var 55,4 % — over bransjemedianen (22,1 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 693 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 2 898 649 NOK
- Omløpsmidler
- 279 676 NOK
- Sum eiendeler
- 3 178 325 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 820 360 NOK
- Opptjent egenkapital
- 394 871 NOK
- Sum egenkapital
- 1 215 231 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 142 940 NOK
- Sum gjeld
- 1 963 094 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 547 991 NOK+3% | 303 316 NOK | 152 636 NOK |
| 2024 | 529 532 NOK+5% | 564 183 NOK | 358 163 NOK |
| 2023 | 505 968 NOK+6% | 268 534 NOK | 115 639 NOK |
| 2022 | 476 000 NOK+4% | 324 000 NOK | 163 000 NOK |
| 2021 | 456 000 NOK+36% | 308 000 NOK | 174 000 NOK |
| 2020 | 336 000 NOK+26% | 227 000 NOK | 99 000 NOK |
| 2019 | 266 000 NOK | 174 000 NOK | 118 000 NOK |
| 2018 | - | −69 000 NOK | −52 000 NOK |
